×
Dzisiaj jest Piątek, 28 Lutego 2020 roku.

Kolejne konsultacje ws. Wzgórza Ewangelickiego za miesiąc


Dodane: 2019-08-19

Pod koniec września 2019 odbędą się kolejne konsultacje społeczne nad projektem rewitalizacji Parku Wzgórze Ewangelickie. Przyczynił się do tego m.in. list protestacyjny okolicznych mieszkańców niezadowolonych z nieuwzględnienia ich uwag zgłoszonych podczas pierwszych konsultacji.

Poinformował o tym na konferencji prasowej przed tygodniem (12.08) burmistrz Arseniusz Finster. Przekazał też zestawienie uwag, które przekazał do UM pastor Marek Łoskot z bydgoskiej parafii ewangelicko - augsburskiej po zapoznaniu się z I wersją rewitalizacji. Prosi on m.in. o usunięcie z projektu siłowni plenerowej i nie wprowadzanie funkcji rozrywkowych. Wnosi ponadto, by do nazwy parku dodać słowa "Miejsce Pamięci i Refleksji". Burmistrz ma zamiar zastąpić siłownię półką na książki i plenerową szachownicą.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.