×
Dzisiaj jest Sobota, 22 Lutego 2020 roku.

Otworzyli nowe wejście do SP-3 na inauguracji roku szkolnego


Dodane: 2019-09-03

Miejska inauguracja nowego roku szkolnego miała miejsce wczoraj (2.09) w Szkole Podstawowej nr 3 im. Pamięci Kolejarzy Chojnickich.

Wzięli w niej udział pierwszoklasiści i ich rodzice, a powitali ich w specjalnym programie artystycznym koledzy i koleżanki z klas drugich i trzecich. Władze miasta były reprezentowane przez wiceburmistrza Adama Kopczyńskiego oraz dyrektora Wydziału Edukacji Grzegorza Czarnowskiego. W trakcie uroczystości przypomniano jej uczestnikom historię pierwszego dnia II wojny światowej w Chojnicach, jak i historię powstania i sukcesywnego rozwoju bazy lokalowej szkoły przy ulicy Dworcowej w Chojnicach.

Jednym z ostatnich akcentów wydarzenia było ... otwarcie nowego wejścia do kompleksu szkolnego. Dzięki ostatniej inwestycji szkoła ma wreszcie wejście od strony ulicy Dworcowej. Przecięcia wstęgi dokonał wiceburmistrz Adam Kopczyński.

Relacja zawiera pełny zapis uroczystości do momentu w/w otwarcia wejścia.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.