×
Dzisiaj jest Środa, 01 Kwietnia 2020 roku.

Dwóch chętnych do kierowania Chojnickim Centrum Kultury


Dodane: 2019-11-19

Do wczoraj (poniedziałek 18.11) można było składać aplikacje w konkursie na dyrektora Chojnickiego Centrum Kultury. Z tej możliwości skorzystało dwóch Radosławów - Krajewicz, dotychczasowy dyrektor ChCK, oraz Zieliński, kierujący podobną placówką w Debrznie (powiat człuchowski).

Jak poinformował na odbywającej się tego dnia konferencji prasowej wiceburmistrz Adam Kopczyński, w skład komisji konkursowej, której jest przewodniczącym, wejdą jeszcze: Renata Dąbrowska, Marek Szank, Zdzisław Januszewski (radni RM); Grzegorz Szlanga (jako pracownik ChCK, Roman Guzelak, Mariusz Paluch, Justyna Rząska (GOK Chojnice) oraz Zbigniew Buława. Komisja na pierwszym posiedzeniu zbierze się 28.11.2019, by sprawdzić, czy oferty spełniają wymogi formalne. Na kolejnym, które jest zaplanowane na 5.12.2019, odbędą się publiczne, dostępne dla mediów, przesłuchania zakwalifikowanych kandydatów.

Nagranie audio zostało zrealizowane przez UM Chojnice.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.