×
Dzisiaj jest Poniedziałek, 30 Marca 2020 roku.

Umowa na zadaszenie Targowiska przy ul. Młodzieżowej podpisana


Dodane: 2019-11-22

Dzień po rozstrzygnięciu przetargu, czyli 21.11, w sali obrad Rady Miejskiej burmistrz Arseniusz Finster podpisał umowę na wykonawstwo inwestycji na targowisku miejskim przy ul. Młodzieżowej z właścicielem firmy MARBRUK Marcinem Kwiatkowskim.

W uroczystości wzięli udział m.in. prezes Stowarzyszenia zrzeszającego handlowców z  tego miejsca Maciej Werochowski, grupa radnych poprzedniej i bieżącej kadencji - Antoni Szlanga, Stanisław Kowalik, Renata Dąbrowska oraz Marek Bona. Nieobecny był Marek Szank. Burmistrz Arseniusz Finster przypomniał historię starań handlowców i grupy radnych o wykonanie zadaszenia nad terenem targowiska, przedstawił wstępny harmonogram realizacji inwestycji. Rozpocznie się po Nowym Roku 2020 dyslokacją kiosków w tymczasową lokalizację. Wrócą pod dach w sierpniu 2020. Głos zabrali także Maciej Werochowski, który podziękował władzom miasta i radnym za tę inwestycję; Antoni Szlanga, który m.in. wspomniał o wpływie mediów, w tym Jerzego Erdmana, który jako dziennikarz portalu chojnice.com, przyczynił się do zmian na targowisku; oraz Sekretarz Miasta Robert Wajlonis.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.