×
Dzisiaj jest Poniedziałek, 30 Marca 2020 roku.

Starosta Marek Szczepański podsumował pierwszy rok kadencji


Dodane: 2019-11-22

Wywiad ze Starostą Chojnickim Markiem Szczepańskim, w którym pytaliśmy o największą porażkę i sukces pierwszego roku nowej kadencji samorządu powiatowego. 

Ta pierwsza, to przejściowa funkcja ZZO Nowy Dwór, jako miejsce postoju zatrzymanych transportów z odpadami; to drugie, to pozyskanie rekordowej dotacji na drogowe inwestycje na 2020 rok.

Starosta ponadto przedstawił najważniejsze inwestycje zrealizowane przez Powiat Chojnicki w 2019 i planowane na 2020; sytuację finansową powiatowej edukacji; najistotniejsze działania proekologiczne (m.in. promowanie dojazdu do pracy na rowerach pracowników Starostwa) oraz bieżącą sytuację chojnickiego szpitala.

Nagranie z 22.11.2019, czyli dokładnie w I rocznicę I sesji Rady Powiatu Chojnickiego, na której dokonano wyboru Marka Szczepańskiego na stanowisko Starosty Chojnickiego.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.