×
Dzisiaj jest , 23 Lutego 2020 roku.

Od jesieni w Chojnicach egzaminy na prawo jazdy kat. B


Dodane: 2020-01-25

Na piątkowej (24.01) konferencji prasowej w gmachu Starostwa Powiatowego w Chojnicach szef Pomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego Roman Nowak poinformował, że filia w naszym mieście będzie gotowa w trzecim kwartale 2020 roku. 

W połowie grudnia 2019 została podpisana umowa ze zwycięzcą przetargu na adaptację terenu przy ul. Gdańskiej, gdzie ongiś funkcjonował czynny tylko w soboty komis samochodowy, potocznie nazywany giełdą samochodową. Po zakończeniu prac, które mają potrwać około 6 miesięcy, będą mogły w tym miejscu odbywać się egzaminy teoretyczne i praktyczne na prawo jazdy w kategorii B. W kolejnym roku ma być możliwe uzyskiwanie uprawnień do jazdy motorowerem i motocyklem.

W konferencji wzięli udział - Leszek Bonna, wicemarszałek Województwa Pomorskiego; Stanisław Skaja, Etatowy Członek Zarządu Powiatu; dr Arseniusz Finster, burmistrz Chojnic.

Nagranie audio i zdjęcie z konferencji otrzymaliśmy ze Starostwa Powiatowego, za co bardzo dziękujemy.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.