Zielona będzie zamknięta najwyżej na 2 tygodnie

Dodane: 2020-03-04

Ulica Zielona będzie zamknięta na czas inwestycji w "deszczówkę" maksimum dwa tygodnie. Taką ma nadzieję dyrektor Jacek Domozych z Urzędu Miejskiego.

Wcześniej będzie zamknięty jeden z pasów ruchu, gdyż będzie trzeba przygotować materiały, ustawić sprzęt budowlany. Dokładny termin nie jest jeszcze ustalony, ale nie będzie to przed zakończeniem prac na Alei Brzozowej i uzyskaniem przejezdności na całej jej długości.

Jak już podawaliśmy, od wtorku 3.03 nie jest przejezdne skrzyżowanie Angowicka - Aleja Brzozowa. Prawdopodobnie potrwają około tygodnia, ale przejazd Angowicką w stronę Ogorzelin będzie niemożliwy dłużej. Przyczyną jest prowadzenie robót przy kanalizacji deszczowej na ul. Angowickiej od skrzyżowania do bazy Ekomelu przez ... właśnie Ekomel. Do ich zakończenia będzie obowiązywał objazd ul. Łużycką, przez b. bazę PeBeRolu i bazę MZK.

W połowie marca w końcu zostanie wyasfaltowana ulica Kaszubska. Po niej nowy asfalt otrzymają zniszczone odcinki Alei Brzozowej. 

Więcej szczegółów w wypowiedzi dyrektora Jacka Domozycha z konferencji prasowej z 2.03.2020. Na miniaturce video screen z objazdu po inwestycji z 11/2019. Jeden z przystanków był na ul. Zielonej.

Tagi: