Jarmark w Charzykowach odwołany, jarmarki w Sępólnie i Brusach odbędą się

Dodane: 2020-07-10

"Szanowni Państwo, z przykrością informujemy, że impreza pod nazwą Jarmark "Czym chata bogata" w Charzykowach nie odbędzie się.

Dokładaliśmy wszelkich starań, aby zrealizować wspomnianą imprezę, jednak uwarunkowania dotyczące bezpieczeństwa organizacji imprez plenerowych w obecnej sytuacji epidemiologicznej nie pozwalają nam na jej organizację. Jednocześnie informujemy, że Gminny Ośrodek Kultury, który koordynuje wspomnianą imprezę, w tym terminie zamierza przeprowadzić zdalną grę terenową. Szczegóły wkrótce na stronie www.gokchojnice.pl. Z nadzieją, że decyzja o odwołaniu tego wydarzenia spotka się z Państwa zrozumieniem, życzymy dużo zdrowia.  Do zobaczenia w przyszłym roku. Promocja Regionu Chojnickiego Sp. z o.o."

Jarmark w Charzykowach z reguły odbywał się w ostatnią sobotę lipca. Tydzień później, w pierwszą sobotę sierpnia w pobliskim Sępólnie Krajeńskim odbywał się Jarmark św. Wawrzyńca. W 2020 impreza u sąsiadów jednak odbędzie się. Także doroczny Jarmark Zaborski w Brusach odbędzie się. Jego termin, to sobota 25 lipca w godzinach 10 - 16. Miejsce - plac Jana Pawła II. W programie występ kapeli ludowej, specjały kuchni ludowej, stoiska z rękodziełem, konkursy.

"Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Kr. zaprasza wystawców rękodzielniczych do rezerwowania miejsc na stoiska na XVI Jarmarku św. Wawrzyńca w Sępólnie Kr. , który odbędzie się 1 sierpnia 2020 r na targowisku miejskim "Mój rynek". Regulamin jarmarku oraz karty zgłoszeń dostępne są na stronie www.ckissepolno.com.pl oraz w sekretariacie CKiS w Sępólnie Kraj. Wypełnione i podpisane karty należy dostarczyć drogą mailową na adres k_falkowska@ckissepolno.com.pl lub listownie w terminie od 6 lipca do 27 lipca 2020. Ilość miejsc handlowych na Jarmarku jest ograniczona. Informujemy, że w zw. z pandemią koronawirusa wystawcy zobowiązani będą do stosowania się zalecanych norm bezpieczeństwa. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania stoisk ."

Tagi: