Zgłoś się do gry `Jaka to książka`

Dodane: 2020-10-02

Lubisz czytać kryminały? Weź udział w grze "Jaka to książka", która odbędzie się w czwartek 15 października o godzinie 18.00 w Czytelni MBP w ramach VII Nocy w Bibliotece „Spotkanie z kryminałem”.

Organizatorami Nocy są Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach i Stowarzyszenie LekTURa. Formuła gry zbliżona będzie do popularnego teleturnieju "Jeden z dziesięciu". Na podstawie wysłuchanego fragmentu kryminału gracz będzie musiał podać jego tytuł i autora. Zabawa podzielona zostanie na 2 etapy. W pierwszym każdy uczestnik będzie musiał odpowiedzieć na 1 pytanie, aby przejść dalej. Następnie osoby, którym udało się udzielić prawidłową odpowiedź, będą kontynuować grę aż do wyłonienia zwycięzcy. Trzy najlepsze osoby zostaną nagrodzone powieściami Roberta Małeckiego, gościa VII Nocy w Bibliotece, opatrznymi autografem pisarza.

W grze może wziąć udział 10 osób, decyduje więc kolejność zgłoszeń. Zapisywać można się osobiście w Czytelni MBP lub pod numerem telefonu 52 397 28 07 (wew. 28) do 12 października.

Tagi: