Tawerna BUCHTA kończy działalność z dniem 31.12.2020

Dodane: 2020-11-24

Dziś (24.11.2020) Dariusz Gańcza ogłosił, że prowadzona przez niego w Charzykowach Tawerna BUCHTA będzie funkcjonować tylko do końca grudnia 2020 roku.

Tak to przedstawił w Internecie: "Kochani przyjaciele i sympatycy Tawerny Buchta. Ze smutkiem muszę poinformować, że w styczniu 2021 r. likwidujemy nasz punkt. Sytuacja panująca na świecie przyspieszyła tylko naszą decyzję. Jak otwieraliśmy tawernę 6 lat temu, byłem pełen entuzjazmu i zapału, ponieważ czuję klimaty żeglarskie i przy pomocy wyśmienitych kucharzy stworzyliśmy klimatyczny lokal. Niestety, pomimo dużej ilości koncertów szantowych, organizowanych zabaw dla dorosłych i dzieci, finałów WOŚP, Dnia Kobiet itp., nie udało się poruszyć społecznością naszego regionu, a z samego sezonu letniego, trwającego od 1 lipca do 15 sierpnia, nie da się utrzymać lokalu. Jeszcze do końca roku 2020 próbujemy robić dania na wynos. Dziękujemy wszystkim miłośnikom naszego zespołu Ciągle na Fali i zapewniam, że będziemy kontynuować nasze ostatnie piątki miesiąca w Klawkowie w sali bankietowej PARADNICA przy ul. Kościerskiej 3, natychmiast jak zakończy się pandemia COVID 19.

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i zapraszam do zamówień na wynos na tel. 698 079 210."
 
Bardzo nam przykro z powodu zakończenia działalności Tawerny BUCHTA. Zawsze bardzo chętnie korzystaliśmy z zaproszeń p.Dariusza Gańczy, by zrelacjonować imprezy organizowane w BUCHCIE. Video wykorzystane w tym artykule zostało zrealizowane właśnie w Tawernie 8.12.2017 podczas Wieczoru Wspominek Żeglarskich. Występował wtedy wspomniany szantowy zespół p.Dariusza Gańczy "Ciągle na fali". Jerzy Erdman z Chojnice TV.
Tagi: