Kolejarz Chojnice zremisował w meczu na szczycie 1 - 1 ze Styną Godziszewo

Dodane: 2021-05-16

Zapis transmisji meczu A Klasy Kolejarza Chojnice ze Styną Godziszewo rozegranym 15.05.2021 na stadionie przy ul. Lichnowskiej w Chojnicach. Pojedynek zakończył się wynikiem 1 - 1.

Choć obie drużyny chciały ten mecz wygrać, to ostatecznie musiały zadowolić się remisem. Kolejarz Chojnice zremisował ze Styną Godziszewo 1:1. Kolejarz i Styna nadają ton rozgrywkom A-klasy i zmierzają prosto w kierunku drzwi z napisem awans. Dziś (sobota 15.05) doszło do bezpośredniego starcia liderów.

Obie drużyny podeszły do siebie z respektem, w wyniku czego sporo było gry w środku boiska, szukania tej jednej sytuacji bramkowej i zaskoczenia przeciwnika. Dlatego zgromadzeni na stadionie kibice nie ujrzeli zbyt wielu sytuacji bramkowych. Mecz rozkręcił się w drugiej połowie. Przyznać trzeba, że groźniejsze sytuacje zaczęli stwarzać goście i to oni byli bliscy pierwszego gola. I tak się też stało, bramka - bardzo piękna - wpadła po ... chyba dośrodkowaniu Łukasza Abryszyńskiego. Tak czy inaczej zawodnik gości ładnie przelobował Pawła Skibę.

W kolejnych minutach goście mogli pokusić się o drugą bramkę, ale na szczęście nie mieli dziś zbyt dobrze nastawionych celowników. Gola wyrównującego zdobył po pięknej akcji Tobiasz Sawa, który wygrał pojedynek z obrońcami Styny, położył bramkarza gości i strzelił do pustej bramki. W końcówce, mimo gry w osłabieniu po czerwonej kartce Adama Zalewskiego, to Kolejarz miał piłkę meczową i w dużym zamieszaniu w polu karnym mógł zdobyć zwycięską bramkę. Tak się jednak nie stało i obie drużyny zdobyły po jednym punkcie.

Tym samym Kolejarz zakończył serię trudnych meczów, gdyż w pierwszych czterech meczach rozegrał mecze z drużynami z górnej piątki tabeli - odnosząc trzy zwycięstwa i dziś remisując. Dziękujemy LZS STYNA Godziszewo za dobry mecz. Okazaliście się lepsi w dwumeczu. Więc jak, rewanż w przyszłym sezonie klasę wyżej?

Tekst - Olek Knitter/KS Kolejarz Chojnice.