Co Jest Grane w Chojnicach i okolicach?

Dodane: 2022-01-24

Co Jest Grane w Chojnicach i okolicach?

27 styczeń (czwartek)
17:30 i 19:30 - "Stand-up i nie tylko...!" w wykonaniu Hanny Piotrowskiej. Bezpłatne zaproszenia do odbioru w kasie ChCK po okazaniu aplikacji "!go Chojnice” na swoim smartfonie. 1 osoba może odebrać 2 zaproszenia.
28 styczeń (piątek)
19.00 - WOŚP Chojnice: Metalowa Orkiestra 2022. Miejsce - Browar Gościniec Chojnice. Wystąpią: MATERIA, DOFX oraz TUR.
29 styczeń (sobota)
12.00 - WOŚP Chojnice: IV Chojnicki Bieg Policz się z cukrzycą. Miejsce startu, mety oraz zapisów: przy świetlicy w Kopernicy.
30 styczeń (niedziela)
14.30 - 18.00: Gminny Finał WOŚP. Miejsce - Brama Pomorza w Lipienicach. W programie m.in. pokaz quada z OSP Pawłowo, koncerty dzieci z WDK Silno oraz zespołu "Nagła Zmiana Klimatu".
15.00 - Miejski Finał WOŚP w Człuchowie. Miejsce - Miejski Dom Kultury w Człuchowie. W programie m.in. Urodzinowy Koncert Orkiestrowy, Rutkowski Patrol SHOW, goście na scenie - Krzysztof Rutkowski oraz Piotr Stramowski. Więcej szczegółów na FB Sztabu.
31 styczeń (poniedziałek)
19.00 - DKF: Film dokumentalny "1970". Miejsce - Chojnickie Centrum Kultury. Reżyseria i scenariusz Tomasz Wolski. Film o wydarzeniach Grudnia 1970 roku na Wybrzeżu. Bilety po 15 zł do nabycia w kasie ChCK lub przez internet. Po sprzedaniu pierwszych 30% biletów, dalsza sprzedaż odbywać się będzie wyłącznie w kasie ChCK tylko dla osób zaszczepionych przeciwko COVID-19, pod warunkiem okazania przez te osoby unijnego certyfikatu, negatywnego wyniku testu lub zaświadczenia o powrocie do zdrowia w związku z COVID-19 i podpisaniu oświadczenia.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Odnośniki do witryn internetowych ośrodków kultury w regionie

Brusy   Gmina Chojnice  Chojnice  Konarzyny  Sępólno Kr.  Tuchola  Człuchów  Kościerzyna   Bytów   Szczecinek  Więcbork   Kamień Kr.  Karsin   Kino w Człuchowie  Kino w Sępólnie Kr.

Link video, to zwiastun filmu "1970". Wyświetlony będzie w ChCK 31.01.2022.

Tagi: