GOK zaprasza do Ostrowitego na turniej siatkówki plażowej

Dodane: 2021-07-20

Woda, piasek, słońce i siatkówka plażowa, to niezawodny przepis na udane zawody sportowe. Dlatego miłośników siatkówki plażowej GOK Chojnice i Czarni Ostrowite zapraszają do wzięcia udziału w turnieju Plaża Ostrowite Open. Turniej odbędzie się 31 lipca (sobota) na boisku przy jeziorze Ostrowite.

Zgłoszenia do zawodów należy dokonać drogą elektroniczną w aplikacji frespo.pl. Obowiązuje limit zawodników i kolejność zgłoszeń do zawodów. W zawodach mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 16 lat. Zawodnicy niepełnoletni zobowiązani są do złożenia w biurze zawodów specjalnego oświadczenia (załącznik nr 1- zgoda rodziców lub opiekunów prawnych na udział w zawodach oraz zgoda na wykorzystanie wizerunku do celów promocyjnych).

Obowiązuje formuła Open. Ilość drużyn jest ograniczona do 12 par (liczy się kolejność zgłoszeń). Zgłoszeni do rozgrywek zawodnicy biorą w nich udział na własną odpowiedzialność. Zawodnicy powinni zasięgnąć konsultacji lekarskiej. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za udział w turnieju osób chorych oraz wynikających z tego wypadków i urazów.

Zgłoszenia do zawodów należy dokonać drogą elektroniczną w aplikacji frespo.pl - https://www.frespo.pl/club/gminaprzyjaznasiatkowce. Losowanie par nastąpi 31lipca o godz. 9.30 w biurze zawodów przy boisku. Jeżeli podczas zapisów elektronicznych zgłosi się mniej niż 12 par, organizator dopuści możliwość zapisów w dzień zawodów lub zakwalifikuje zawodników z listy rezerwowych.

Każdy zawodnik uczestniczący w turnieju, musi posiadać dokument potwierdzający tożsamość. Uczestnicy turnieju podpisują zgodę na udział w zawodach oraz wykorzystanie wizerunku do celów promocyjnych (załącznik nr 2). Każda drużyna zobowiązana jest do gry w jednolitych koszulkach.

Więcej szczegółów na stronie GOK Chojnice. Chojnice TV przeprowadzi transmisję z Turnieju.

Tagi: