Samorządne Centrum Młodzieżowe w Chojnicach organizuje warsztaty z savoir-vivre.

Dodane: 2021-08-31

Zastanawiałeś się kiedyś, czy we współczesnym świecie jest miejsce na savoir-vivre? Czy stosowanie zasad etykiety ma jeszcze sens? Na tych warsztatach udowodnimy, że tak!

Tu możesz poznać tajemnice dress-codu: jaką sukienkę należy założyć na uroczystą kolację? Jak ubrać się na biznesowy lunch? Może stresowałeś się kiedyś, gdy dane było ci napisać oficjalnego maila? O tym też będzie kilka słów! Może chcesz wiedzieć jak odpowiednio zachowywać się przy stole? Poznać tajemniczą mowę sztućców? Czy pocałunek w rękę jest passe? Na tych warsztatach poznasz odpowiedzi na te i wiele innych pytań.

Warsztaty prowadzić będzie dr Joanna Modrzyńska — wykładowczyni na Wydziale Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, a także założycielka i główny trener firmy Art of Manners. Zapraszamy! Gdzie? Samorządne Centrum Młodzieżowe w Chojnicach ul. Koszarowa 8. Kiedy? 3 września godz.16.30. Liczba miejsc ograniczona — prosimy o zapisy drogą mailową poprzez adres frzchicz@gmial.com

Warsztaty zorganizowano w ramach działalności Samorządnego Centrum Młodzieżowego dofinansowanej przez Gminę Miejską Chojnice i Powiat Chojnicki.

Tekst i grafika - Samorządne Centrum Młodzieżowe.

Tagi: