Koncert `Młodzi śpiewają Zauchę` w ChCK 30 września

Dodane: 2021-09-22

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza w czwartek 30 września na godz. 19.00 na koncert z największymi przebojami Andrzeja Zauchy. Wydarzenie organizowane jest z okazji 30 rocznicy śmierci Andrzeja Zauchy przypadającej 10 października.

Na chojnickiej scenie zaprezentuje się zespół złożony z młodych, zarówno wiekiem, jak i duchem, artystów z Chojnic i okolic. Skład zespołu został stworzony specjalnie na ten koncert. Zaprezentują się: Weronika Kowalska (wokal), Michał Günther (wokal), Jakub Słubik (perkusja, wokal), Krzysztof Gurdak (instrumenty klawiszowe), Jurek Terlecki (gitara basowa), Mateusz Stachurski (gitara elektryczna), Janusz Łangowski (trąbka). Usłyszymy między innymi takie przeboje jak "Bądź moim natchnieniem", "Siódmy rok" oraz "Byłaś serca biciem". Utwory w większości zostały przygotowane w aranżacjach Kuby Badacha.

Projekt zrealizowany jest w ramach „Stypendium Miasta Chojnice dla osób zajmujących się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury i opieki nad zabytkami”. Bezpłatne wejściówki do odebrania w kasie ChCK (1 osoba może otrzymać 2 zaproszenia).

Tekst i grafika - Chojnickie Centrum Kultury.

Tagi: