Konkurs fotograficzny `Praca w czasach PRL`

Dodane: 2020-10-14

Jak pracowało się w okresie PRL? Na czym polegały codzienne obowiązki? Jakich urządzeń używano w fabrykach, biurach, sklepach i wielu innych placówkach?

Teraz możesz podzielić się cennymi wspomnieniami w postaci swoich zdjęć z pracy sprzed lat i wziąć udział w naszej zabawie: https://www.aplikuj.pl/konkurs-prl-pomorze

Na czym polega konkurs? Należy przesłać maksymalnie 3 zdjęcia w formie cyfrowej, korzystając z formularza zgłoszeniowego. Osoby biorące w nim udział muszą mieć ukończone 50 lat i mieszkać w województwie zachodniopomorskim lub pomorskim. Dla ułatwienia całego procesu, zdjęcia i zgłoszenia mogą przesłać za seniorów krewni czy opiekunowie. Wszystko uproszczono do minimum, żeby wszystkie zainteresowane osoby mogły wziąć udział w konkursie.

A co jest do wygrania? Sporo cennych nagród! Wśród nich są telefony komórkowe, kursy komputerowe, książki i atrakcyjne gadżety! Konkurs to wspaniała zabawa i wycieczka w przeszłość. Dzięki niej można przeżyć wszystko jeszcze raz i przypomnieć sobie znajome twarze. To też okazja, żeby młodsi zobaczyli, jak wyglądała praca w czasach PRL.

Prześlij swoje zdjęcia/skany przez internetowy formularz zgłoszeniowy do 12 stycznia 2021 r. i weź udział w naszym konkursie: https://www.aplikuj.pl/konkurs-prl-pomorze-zgloszenie

Tekst i grafika nadesłane przez Organizatora. Chojnice TV są patronem medialnym konkursu.

Tagi: