PCPR, ChCK i Promocja Regionu zapraszają na festyny z okazji Dnia Dziecka

Dodane: 2022-05-31

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie i Chojnickie Centrum Kultury zapraszają na festyn z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się w piątek 3.06 w Parku 1000-lecia w godz. 16:00-19:00. Promocja Regionu z tej samej okazji zaprasza do Fosy Miejskiej w środę 1.06 od g.10.00 do 17.00.

W programie imprezy w parku organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji dla małych i dużych! Będzie można poskakać na dmuchanych zamkach, spróbować dań na słono i na słodko; strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Chojnicach zademonstrują możliwości wozu strażackiego. Będą gry i zabawy z atrakcyjnymi nagrodami. Rozstrzygnięte zostaną dwa konkursy: plastyczny zorganizowany przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie oraz muzyczny, którego organizatorem jest Chojnickie Centrum Kultury.

Teatr działający w ChCK - Projekt41 - przygotował specjalny koncert pt."KLEKSY", podczas którego usłyszeć będzie można utwory ze wszystkich części przygód Pana Kleksa z muzyką na żywo. Dla dorosłych będzie to podróż sentymentalna, a dla dzieci szansa, aby zapoznać się z tymi piosenkami. Zapewniamy świetną zabawę dla całej rodziny!

Natomiast w Fosie Miejskiej w środę 1.06 na nowej scenie zaprezentują się dzieci i młodzież z chojnickich przedszkoli i szkół. Pojawi się Szkoła Podstawowa z Silna, tancerki z Chojnickiego Centrum Kultury, Zosia Szuca z Nowej Cerkwi oraz tancerki ze Studia Tańca Move Your Body. Będzie też sporo atrakcji m.in. dmuchańce, Szkoła Językowa Carlos, Pomocomocni. Pojawi się też Policja i Straż Pożarna. 

Tekst - ChCK i Promocja Regionu Chojnickiego. Grafika - ChCK.

Tagi: