W niedzielę 24.07 koncert dla Oliwki Stanka i Olka Cybulskiego

Dodane: 2022-07-11

Letnie koncerty charytatywne organizowane w amfiteatrze w Charzykowach stają się powoli chlubną tradycją. Za ich organizacją stoi cała rzesza ludzi i instytucji bezinteresownie angażujących się w pomoc Oliwce Stance i Olkowi Cybulskiemu – dzieciom, które dzielnie walczą z przeciwnościami losu. Kolejny w niedzielę 24.07.

Motorem całego przedsięwzięcia jest zespół Muzycy i Przyjaciele z Karolem Ostrowskim na czele, instytucją wspierającą zaś Gminny Ośrodek Kultury w Chojnicach. W tym roku Gminna Biblioteka Publiczna w Charzykowach, funkcjonująca w strukturach GOK, przygotowała dodatkową atrakcję – kiermasz używanych książek. Wszyscy, którzy podczas koncertu wesprą zbiórkę, będą mogli wybrać lekturę z bogatego zestawu książek przygotowanego przez bibliotekarki.
Główną atrakcją niedzielnego wydarzenia będzie oczywiście koncert. Prócz zespołu w składzie: Sylwia Mazur i Martyna Lica – vocal, Karol Ostrowski – sax, Michał Ratkowski – piano, Waldemar Gołdon – gitara, Wiesław Galikowski – gitara, Bartłomiej Werachowski - perkusja wystąpią też przedstawiciele lokalnych samorządów i biznesu oraz utalentowani mieszkańcy regionu.
Na pewno nie zabraknie piosenek z kręgu Warsa i Fogga. Muzycy zapowiadają też wykonanie piosenek rozsławionych przez Piotra Szczepanika i Jacka Lecha „Kochać” oraz „Dwadzieścia lat, a może mniej". A czym jeszcze zaskoczą nas organizatorzy i wykonawcy? Czy usłyszymy coś z repertuaru Krzysztofa Krawczyka w wykonaniu Darka Gańczy? Kto wykona „Radość najpiękniejszych lat"? A kto piosenkę „Tequila”? I czym zaskoczy nas w tym roku Mariusz Paluch?
Na te pytania odpowiedź będzie można poznać w niedzielę 24 lipca w Amfiteatrze Letnim w Charzykowach (przeniesiony termin z 10 lipca z powodów złej pogody). Koncert charytatywny „W rytmie Warsa i Fogga” rozpocznie się o godzinie 19.00. Wstęp wolny!

Tagi: