Koncert `Letnio, łatwo i przyjemnie" w Fosie 23 lipca

Dodane: 2022-07-14

Promocja Regionu Chojnickiego oraz Chojnickie Centrum Kultury serdecznie zapraszają na koncert „Letnio, łatwo i przyjemnie”, który odbędzie się w Fosie Miejskiej w sobotę 23 lipca.

Program koncertu:
18.00 - Zespół EX-TREMA
19.00 - Trzeci Oddech Kaczuchy
20.30 - Zespół The LIVERPOOL

Zespół EX-TREMA powstał przy ChCK w 2014 roku. Od tego czasu skład osobowy wykrystalizował się i obecnie zespół tworzy sześciu muzyków, którzy grają na instrumentach klasycznych, takich jak: pianino, saksofon, gitara, kontrabas/gitara basowa, flet poprzeczny. Zasadniczym repertuarem są kompozycje własne oraz standardy muzyki światowej. Zespół zagra w składzie: Amelia Szrajber (wokal), Piotr Koperski (pianino), Janusz Łangowski (trąbka), Andrzej Szumski (wokal, saksofon, gitara), Sławek Polak (gitara basowa), Zdzisław Wesołowski (perkusja).

Trzeci Oddech Kaczuchy narodził się w styczniu 1981 r. w Olsztynie. Jeszcze tego samego roku zadebiutował na XVIII Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie, gdzie zdobył Grand Prix oraz Nagrodę Dziennikarzy. W dalszych latach Trzeci Oddech Kaczuchy zajął stałe miejsce w kręgach wykonawców piosenek studenckich i kabaretowych. Zespół ma na swoim koncie wiele płyt długogrających oraz liczne recitale dla radia i telewizji. Zespół w składzie Maja Piwońska i Andrzej Janeczko tworzy program muzyczno-kabaretowy, będący wspaniałą zabawą z publicznością. Posłuchamy piosenek kabaretowych, parodii znanych i lubianych utworów, a także lirycznych ballad.

Grupa The LIVERPOOL powstała w 1999 r. w Lubinie i od razu sięgnęła po nagrodę na I Ogólnopolskim Przeglądzie Zespołów Grających Muzykę The Beatles, by zaraz potem ruszyć z koncertami w Polskę. The Liverpool to czterech wyjątkowo energetycznych mężczyzn oddanych muzyce. Ich żywiołowe wykonania legendarnych utworów to dla publiczności masa frajdy i dobrej zabawy z przytupem. Oprócz hołdu dla The Beatles w repertuarze fantastycznej polskiej czwórki usłyszeć można covery The Rolling Stones, Jimiego Hendrixa, a także Czerwonych Gitar, Perfect, Lady Pank i Dżemu oraz inne hity szalonych lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych. Radość i zabawa – te słowa najlepiej opisują The Liverpool.

ChCK

Tagi: