Oficjalne ważenie uczestników niedzielnej Gali Boksu było na Starym Rynku

Dodane: 2022-08-13

Dziś (sobota 13.08) na płycie Starego Rynku w Chojnicach odbyło się oficjalne ważenie zawodników, którzy jutro (14.08) zmierzą się na ringu ustawionym na bieżni stadionu przy ul. Mickiewicza podczas Chojnicki Boxing Show.

Gala jest organizowana z okazji XV-lecia Gruchała Boxing Team. Ceremonię ważenia poprowadził ring announcer Marek Matela, który będzie także na niedzielnej Gali. Wzięli w niej udział przede wszystkim zawodniczki i zawodnicy Boxing Team Chojnice, byli także zawodnicy Sparty Złotów. Nie zabrakło natomiast przeciwnika dla Kewina Gruchały, wychowanka Gruchała Boxing Team, zawodnika Rocky Boxing Promotions. Jest nim Egipcjanin Nabil Sayed Zaky o pseudonimie „Zeus”. Był uczestnikiem Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. Walka jest zakontraktowana jako zawodowa i ma trwać 6 rund. W drugiej walce zawodowej zmierzą się Mikołaj Cieślik z Tucholi z Gruchała Boxing Team oraz Artem Szmaczenko z Ukrainy, zawodnik Sparty Złotów.

Początek niedzielnej Gali o godzinie 17.00. Bilety w cenie 39 zł są jeszcze do nabycia w kasie stadionu w dniu zawodów oraz na kupbilecik.pl

Więcej zdjęć na FB Chojnice TV.

Tagi: