64 drużyny z całej Polski zagrały w Kolejarz Junior Cup

Dodane: 2022-08-29

W sobotę i niedzielę (27-28.08) na stadionie przy ul. Lichnowskiej w Chojnicach w Kolejarz Junior Cup na ośmiu boiskach zmierzyły się 64 drużyny młodzieżowe z całej Polski.

Pierwszego dnia rywalizowano w rocznikach 2012 i 2014. W roczniku 2014 pierwsze miejsce zajęła Akademia Piłkarska Reissa I, która w finale wygrała z Chemikiem II Bydgoszcz. Trzecie miejsce zdobyła Sparta Sycewice, pokonując Chojniczankę. Kolejne miejsca zajęły: Arka Gdynia II, Akademia Piłkarska Reissa II, Fase Szczecin i Arka Gdynia.

W roczniku 2012 zwyciężyła Krajna Wyrzysk, która w finale wygrała z Olimpią Wtelno. Trzecie miejsce zajęła Akademia Piłkarska Reissa I, pokonując Tucholankę I Tuchola. Kolejne miejsca zajęły drużyny: Kolejarz I Chojnice, U-2 Bytów, Akademia Piłkarska Reissa I, Start Miastko.

W niedzielę na boisku przy ulicy Lichnowskiej ponownie rywalizowały 32 drużyny w dwóch rocznikach. W roczniku 2015 zwyciężyła Lechia Gdańsk, która w finale pokonała Spartę Sycewice. Trzecie miejsce zajęła Akademia Piłkarska Reissa z Poznania, pokonując w decydującym spotkaniu Jedynkę Kartuzy.

W roczniku 2013 wygrał Jaguar II Gdańsk, wygrywając finałowy mecz z Akademią Piłkarską Reissa z Poznania. Trzeci był Jaguar I Gdańsk, a czwarta Jedynka Kartuzy.

Organizatorzy dziękują wszystkim zespołom, trenerom, opiekunom, rodzicom oraz sponsorom.

ChKS Kolejarz/Olek Knitter

Tagi: