`Funkcja Wicewójta w tak gospodarnej gminie jest dla mnie zaszczytem`

Dodane: 2022-09-05

Na czwartkowej (1.09) konferencji prasowej w Urzędzie Gminy Chojnice następca Piotra Stanke na stanowisku wicewójta Janusz Szczepański dokonał autoprezentacji.

Studia ukończył na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, gdzie uzyskał tytuł magistra nauk humanistycznych. W swej pracy zawodowej nie wybrał jednak ścieżki nauczycielskiej, a okołoinformatyczną. Przez minione 15 lat prowadził własną działalność gospodarczą z zakresie poligrafii i informatyki. - Moje doświadczenie z pracy zawodowej będę starał się wykorzystać w nowej pracy w Urzędzie Gminy. Przyda się także to z pracy społecznej w roli Sołtysa Chojniczek – przekazał dziennikarzom Janusz Szczepański. - Do nowej funkcji podchodzę z respektem. Służba jako wicewójt w tak gospodarnej gminie jest dla mnie zaszczytem – dodał zastępca Zbigniewa Szczepańskiego.

Zakres obowiązków wicewójta będzie podobny do jego poprzednika, czyli obejmuje sprawy związane z funkcjonowaniem oświaty, kultury, GOPS-u i Wydziału Programów Rozwojowych.

Tagi: