Pięć wzmocnień Kolejarza Chojnice na rundę wiosenną V ligi

Dodane: 2023-03-03

Wyjazdowym meczem z Olimpią Sztum rozpocznie rundę rewanżową lider V ligi Kolejarz Chojnice. W przerwie zimowej do zespołu trenowanego przez Damiana Trzebińskiego dołączyło kilku zawodników.

ChKS Kolejarz przygotowania do rundy wiosennej rozpoczął 17 stycznia. - W trakcie przygotowań rozegraliśmy pięć gier kontrolnych. Jesteśmy pozytywnie nastawieni do rundy wiosennej, wykonana praca przez zawodników daje podstawy do optymizmu, wiemy co będzie naszą siłą, a liga pokaże, nad czym jeszcze musimy pracować – mówi trener Damian Trzebiński.

Do drużyny, która po rundzie jesiennej jest liderem V ligi, dołączyło pięciu nowych zawodników oraz włączeni zostali kolejni utalentowani juniorzy. Wiosną przy ul. Lichnowskiej grać będą zatem nowi, ale doświadczeni zawodnicy, którzy występowali wcześniej w IV i V lidze: Szymon Reda z Tucholanki Tuchola, wychowanek Kolejarza Łukasz Hinz z Myśliwca Gostycyn, Kacper Ginter z Brdy Przechlewo oraz Mateusz Frymark i Patryk Kubiszewski z Borowiaka Czersk. Pierwszy mecz Kolejarz rozegra w sobotę 4 marca na wyjeździe z Olimpią Sztum.

Na zdjęciu Kolejarz Chojnice po wygranym meczu wyjazdowym na szczycie ze Styną Godziszewo w rundzie jesiennej sezonu 2022/2023

Kolejarz Chojnice, fot. Olek Knitter

Tagi: