W SP 8 goszczono kandydatów do I klasy i ich rodziców

Dodane: 2023-03-13

W piątek 10 marca mieliśmy w SP nr 8 im. Jana Pawła II w Chojnicach przyjemność powitać przyszłych pierwszoklasistów wraz z rodzicami. Działo się dużo, a atmosfera, którą pomogliście nam stworzyć, była niesamowita.
Razem z Wami wysłuchaliśmy przemówienia dyrektora szkoły p. Jarosława Gomółki, a następnie podziwialiśmy występy artystyczne naszych nieco starszych uczniów. Była zumba z p. Templin i układ taneczny dziewcząt z kl. 6 i 8, które w konkursieYou Can Dance. Nowa generacja zajęły II  miejsce w województwie pomorskim. 
Po występach wspólnie rozpoczęliśmy zwiedzanie szkoły. A było co zwiedzać. Zobaczyliśmy, jak wyglądają nasze sale lekcyjne, w tym sala Montessori. Poćwiczyliśmy na sali crossfit i pograliśmy w tenisa stołowego. W pracowni chemicznej wraz z p. Kaptur przygotowaliśmy duuużo pasty dla słonia. Wygląda na to, że słoń będzie miał zapas pasty aż do następnych Drzwi Otwartych. Chętnie spacerowaliście po Magicznym dywanie i ścieżce sensorycznej, a w Laboratorium Przyszłości wypróbowaliście okulary VR. Na koniec panie kucharki zaprosiły wszystkie dzieci na pyszny deser.
Dziękujemy Wam za tak liczną obecność i mamy nadzieję, że zobaczymy się na szkolnym korytarzu już we wrześniu.
 
Tagi: