Piotr Czapiewski wygrał VIII odcinek 135 edycji `Jeden z dziesięciu`

Dodane: 2023-03-13

W miniony piątek 10.03 u Tadeusza Sznuka w teleturnieju „Jeden z dziesięciu” mogliśmy obejrzeć zmagania z pytaniami chojniczanina znanego m.in. z estrady w Chojnickim Centrum Kultury, członka Projektu 41, Piotra Tytusa Czapiewskiego. Wygrał ten odcinek z wynikiem 81 punktów.

Jak podano na stronie internetowej teleturnieju motto życiowe Piotra Czapiewskiego, to "Najcenniejsze co mogę dać innym, to mój czas". Na pytanie dlaczego wziął udział w „1z10”, odpowiedział, że „namówiła mnie żona”. Jego hobby, to górskie wycieczki i jazda na rowerze. Marzy o uśmiechu na twarzy bliskich każdego dnia. Za największe wyzwanie dla siebie uważa zdobycie Korony Gór Polski.

Zapytaliśmy Piotra Czapiewskiego o wrażenia z udziału w teleturnieju. - Jak można było zauważyć, byłem mocno spięty i zestresowany. Pytania były bardzo trudne, choć na to z Talinnem powinienem odpowiedzieć lepiej. Oczywiście, że nie jest on stolicą Łotwy, a Estonii – przekazał naszemu portalowi.

Zdjęcie w slajdzie ze strony https://jedenzdziesieciu.tvp.pl/, gdzie wkrótce pojawi się zapis omawianego odcinka teleturnieju. Drugie zdjęcie wykonaliśmy Piotrowi Czapiewskiemu 10 marca podczas promocji tomiku wierszy Janusza Gierszewskiego.

Tagi: