Nowa grupa w sekcji piłki ręcznej MKS Chojniczanka

Dodane: 2023-03-31

Przed rokiem rozpoczęły się treningi w nowej sekcji Chojniczanki, czyli drużyny piłki ręcznej w rocznikach 2011 i 2012. Duże zainteresowanie zajęciami „szczypiorniaka” spowodowały, że klub ogłosił nabór do drużyny rocznika 2013 i młodszych.

Trenerem drużyny będzie Artur Jaster, który w przeszłości reprezentował m.in. klub OSiR Chojnice, Borowiak Czersk oraz LKS Kęsowo, a dzisiaj szkoli dzieci w naszym klubie. Treningi będą odbywać się dwa razy w tygodniu w sali Szkoły Podstawowej nr 5. Będą to środy i piątki w godzinach 18:30 – 19:30. Chętnych do rozpoczęcia gry w piłkę ręczną w Chojniczance zapraszamy do kontaktu z trenerem Arturem Jasterem pod numerem telefonu 787 979 605.

Ostatni rok był bardzo intensywny dla naszej najmłodszej sekcji. Chojniczanka aktualnie bierze udział w rozgrywkach Pomorskiej Ligi Chłopców Młodszych. Jest to seria turniejów organizowanych przez Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej w ramach wojewódzkich rozgrywek. Dziewczyny natomiast rywalizują w meczach towarzyskich, a jeden z nich rozegrany został w ostatni weekend w Charzykowach.

Nabór jest cały czas otwarty i zapraszamy wszystkich chętnych.

MKS Chojniczanka S.A.

Tagi: