Pieski weekend w Chojnicach, czyli Kaszubska Wystawa Psów Rasowych

Dodane: 2023-07-25

Kaszubska Wystawa Psów Rasowych w Chojnicach cieszy się niesłabnącą popularnością. Pod względem ilości uczestników dorównuje wystawom w większych miastach - Koszalinie czy Toruniu. Kolejna jej odsłona już w sobotę i niedzielę 29/30 lipca od 10.00 w parku 1000-lecia.

Wystawa psów rasowych, to wielkie show, w czasie którego oceniana jest m.in. uroda i posłuszeństwo naszych pupili. Im pies bardziej utytułowany, tym droższe są jego szczeniaki. W piątek od godz. 10 będzie można po raz kolejny oglądać psy 2 Grupy FCI, czyli m.in. pinczery, sznaucery, mol osowate i szwajcarskie psy górskie.

W niedzielę 30 lipca również od godz. 10 XLV Kaszubska Krajowa Wystawa Psów Rasowych. Podczas wystawy okoliczne parkingi będą dostępne bez opłat. Dla zwiedzających będą dostępne także stoiska gastronomiczne. Wystawcy zgodnie jednak twierdzą, że w pokazach biorą udział dla przyjemności, bo to wyśmienita okazja, by pochwalić się swoim pupilem. W trakcie wystawy będą też liczne pokazy - tresury psa, zabawy z frissbie itp. Jak zawsze swoje stoiska będą miały firmy oferujące dosłownie wszystko, co jest potrzebne do hodowli, jak i należytego utrzymania psów w domu.

Tagi: