Bartek z Czarnego walczy o wejście do finału Voice of Poland

Dodane: 2023-11-17

Pochodzący z Czarnego w powiecie człuchowskim wokalista awansował do półfinału 14 edycji The Voice of Poland. W sobotę 18.11 powalczy o finał show telewizyjnej "Dwójki".

Bartek Michniewicz urodził się w Czarnem i to tam stawiał pierwsze muzyczne kroki. Często występował na szkolnych i miejskich uroczystościach. Jak się okazuje, także Chojnice wywarły duży wpływ na jego zawodową przyszłość.

- Jako dziecko wielokrotnie przyjeżdżałem z rodzicami do Chojnic i Człuchowa na koncerty. To miało dla mnie duże znaczenie, bo nabrałem wtedy przekonania, że również pragnę stać na scenie i śpiewać dla publiczności. Czuję się tu jak w domu - mówi półfinalista show dwójki.

Bartek studiował wokalistykę jazzową na Akademii Muzycznej w Gdańsku, a następnie w Katowicach. Pracuje jako steward na pokładach samolotów Polskich Linii Lotniczych LOT, bo jak przyznaje - podróże także sprawiają mu wiele radości. 

W tym roku muzyk zgłosił się do 14 edycji najpopularniejszego polskiego talent show - "The Voice of Poland". Na przesłuchaniach w ciemno odwrócił wszystkie cztery jurorskie fotele, a Tomson nazwał go "diamentem" tej edycji. Ostatecznie Bartek trafił do drużyny Justyny Steczkowskiej, z którą dotarł już do półfinału, a to nie koniec tej muzycznej przygody.

O finał Bartek Michniewicz powalczy w sobotę. O awansie do ostatniego odcinka show zdecydują głosy widzów. Wspierajmy nasze lokalne talenty! Emisja w TVP2 w sobotę od 20:00.

Fot. Jan Bogacz. Tekst nadesłany.

Tagi: