Zamień nagrania analogowe na cyfrowe!

Oferujemy przeniesienie na nośniki cyfrowe nagrań analogowych, które są na kasetach video VHS, Video 8 oraz mini DV; kasetach magnetofonowych oraz płytach winylowych. Dysponujemy magnetofonem kasetowym marki AIWA AD–R707 z Dolby B/C oraz magnetowidem firmy AKAI DX 4 Head.

- kasety video: VHS, Video 8 i mini DV

Cena kopiowania za każdą godzinę nagrania na kasecie - 6 zł. Przy zachowaniu najwyższej jakości zapisu trzygodzinna kaseta zmieści się na 3 płytach DVD. W przypadku przeniesienia nagrania na DVD – ROM lub DVD – Video dopłata za każdą płytkę 2 zł. Przy tworzeniu DVD – Video oraz przy montażu nagrania na pojedyncze pliki dopłata za każdą godzinę nagrania 6 zł. Jeśli surowe nagranie jest kopiowane na pendrive lub inny zewnętrzny nośnik od Zleceniodawcy, wtedy opłata tylko za kopiowanie w wysokości 6 zł za 1 godzinę. W przypadku dostarczenia Wykonawcy niezapisanych nośników, dopłata tylko za rendering DVD – Video. Nie usuwamy ewentualnych istniejących zakłóceń obrazu i dźwięku, które znajdują się na kasetach video.

- kaseta magnetofonowa i płyta winylowa

Cena usługi dotyczy każdego rodzaju kasety: od C-40 do C-120 oraz płyty winylowej (singiel i longplay). Do 6 sztuk – 16 zł za każdą; od 7 sztuk do 14 sztuk – 14 zł za każdą; 15 sztuk i więcej – 12 zł za każdą.

Format nagrania: MP3 i WAV. Format nośnika nagrań: DVD – ROM, CD – ROM i CD – Audio. Przy tworzeniu CD – Audio dopłata 6 zł za każdą sztukę. Dzielenie nagrania na pojedyncze utwory – dopłata 1 zł za każdy. Nie ingerujemy w nagrania poprzez np. usuwanie szumów czy trzasków.

Miejsce dostarczenia kaset oraz odbioru cyfrowych nagrań: Galeria „Ręce” p. Mieczysława Blocha na Starym Rynku w Chojnicach. Godziny otwarcia punktu: pn – pt 10.00 ÷ 16.00, w sobotę 10.00 ÷ 14.00. Wystawiamy rachunki za swe usługi.