Reklama w Chojnice TV

Zapraszamy do składania zamówień na reklamę w pierwszej w regionie chojnickim Telewizji Internetowej Chojnice TV. Może to być nie tylko reklama tradycyjna w postaci banerów zamieszczanych na stronie internetowej Telewizji czy ogłoszeń drobnych w telegazecie, ale również jako videoklipy przedstawiające Wasz produkt lub usługę. Można zostać sponsorem transmisji bądź relacji z wydarzenia społecznego, kulturalnego, sportowego czy religijnego, o czym będziemy informować w zapowiedzi i opisie videorelacji. Kamera Chojnice TV może odpłatnie pojawić się na imprezie organizowanej przez firmę czy organizację polityczną lub samorządową w czasie kampanii wyborczej do Parlamentu czy Rady. Posiadamy własne łącza internetowe na płycie Starego Rynku i w Bazylice Mniejszej, skąd możemy odpłatnie zrealizować transmisję każdego wydarzenia, włącznie z ceremonią ślubną czy festynem.

517 153 589
reklama@chojnice.tv

Wywiad promocyjny z założycielem Chojnice TV Jerzym Erdmanem

- Skąd taki pomysł na ten rodzaj Pana działalności?

- Od dawna angażuję się w relacjonowanie życia społecznego czy kulturalnego Chojnic. Najpierw pisząc do Gazety Chojnickiej i innej prasy lokalnej, a od kilku lat jako dziennikarz portali internetowych. Równolegle rejestrowałem kamerą video, i prywatnie, i zawodowo, wiele interesujących wydarzeń mających miejsce w Chojnicach i powiecie. Część z nich umieściłem w Internecie. Postanowiłem je skatalogować w jednym miejscu – na www.chojnice.tv.

- W jaki sposób zamierza Pan opracowywać zdarzenia odbywające się w naszym regionie?

- Będzie to uzależnione od miejsca ich odbywania, wagi wydarzenia i formy współpracy, którą zamierzam nawiązać z lokalnymi samorządami. Teoretycznie mógłbym transmitować na żywo poprzez stronę www.chojnice.tv wszystko, co odbywa się w zasięgu sieci internetowej. Tak właśnie już dzieje się w przypadku konferencji prasowych burmistrza Chojnic Arseniusza Finstera. Wówczas transmisja z kamery umieszczonej na naszym pięknym Starym Rynku (ustawiona na Ratusz i fontannę) jest na ten czas zawieszana. Po zrealizowaniu nagrania, jego zmontowaniu i umieszczeniu w Internecie, jest na stronie Chojnice TV link do niego. Od tego momentu każdy Internauta może w dowolnym momencie obejrzeć w jakości HD interesujący go materiał video. W witrynie jest wyszukiwarka. Są także takie działy, jak Wydarzenia, Samorząd, Kultura/Muzyka, Sport czy Polityka, gdzie odpowiedni materiał jest ulokowany. W dziale Nadesłane znajdą się videoklipy, których autorami są Internauci chcący podzielić się nimi z widzami Chojnice TV.

- Posiada Pan sporo materiałów archiwalnych. Co one zawierają?

- Za najcenniejsze uważam dwugodzinne nagranie Telewizyjnego Turnieju Miast Chojnice – Dzierżoniów z 1986 roku oraz zapis występu hiszpańskiego zespołu podczas Festiwalu Teatrów Ulicznych z 1999 roku. Pochodzą oczywiście z kaset VHS. Za zgodą wydawców portali chojnice.com i chojnice24 w katalogu są reportaże, które realizowałem dla nich z takich wydarzeń, jak m.in. Noc Poetów, Dokonania Roku, wywiady i dyskusje samorządowców w Bez Montażu, wizyty w Emsdetten czy Jarmarki Bożonarodzeniowe i coroczne Dni Chojnic. Mam także nagrane wydarzenia, które ukazały się na antenach telewizji ogólnopolskiej, jak na przykład walka bokserska Mariusz Paluch – Andrzej Mielke czy reportaż w Czarno na Białym o chojnickiej spalarni odpadów szpitalnych. Oczywiście ich emisja będzie możliwa po uzyskaniu zgody właściciela praw autorskich. Liczę także na wzbogacenie swego archiwum o ciekawe materiały, które chcieliby przekazać bądź wypożyczyć mieszkańcy Chojnic i powiatu.

- W jaki sposób zamierza Pan opracowywać zdarzenia odbywające się w naszym regionie?

- Teoretycznie mógłbym transmitować na żywo poprzez stronę www.chojnice.tv wszystko, co odbywa się w zasięgu sieci internetowej. Na dziś mam zgodę gospodarzy na korzystanie z dostępu do Internetu w salach konferencyjnych Starostwa, urzędów Gminy i Miasta, Centrum Edukacyjno – Wdrożeniowego, Chojnickiego Domu Kultury. Mam także własne łącza na Starym Rynku i w Bazylice Mniejszej. Dzięki temu mogę na żywo transmitować konferencje prasowe burmistrza Arseniusza Finstera, wójta Zbigniewa Szczepańskiego i starosty Stanisława Skai, wszelkie wydarzenia (jak Teraz Ja czy sztuki teatralne) w sali kinowej Chojnickiego Domu Kultury, niedzielne msze w Bazylice Mniejszej. Mogę również pokazywać na żywo imprezy odbywające się na płycie Starego Rynku czy inne wydarzenia religijne w Bazylice, jak np. ceremonie ślubne. Wówczas transmisja z kamery umieszczonej na naszym pięknym Starym Rynku (skierowanej na Ratusz i fontannę) lub pokaz często aktualizowanych slajdów z naszego miasta, jest na ten czas zawieszana. Po zrealizowaniu nagrania, jego zmontowaniu i umieszczeniu w Internecie, na stronie Chojnice TV jest link do niego. Od tego momentu każdy Internauta może w dowolnym momencie obejrzeć interesujący go materiał video. W witrynie jest wyszukiwarka. Są na Chojnice TV takie działy, jak Wydarzenia, Samorząd, Kultura/Muzyka, Sport, Polityka, Wywiady, Auto Video (nagrania z kamery samochodowej) i Na żywo, gdzie odpowiedni materiał jest ulokowany. Od lutego 2014 wspólnie z Wojciechem Millerem, wykorzystując Skypa, prowadzę w każdą niedzielę od godziny 22.00 program na żywo pt. Chojnicka Tygodniówka. Jego formuła jest zbliżona do Szkła kontaktowego z TVN24.