Wycieczka dzieci z Racławek na lodowisko w Człuchowie

Dodane: 2024-02-09

W województwie pomorskim dobiegają końca ferie zimowe. W jego przedostatni dzień, czyli w czwartek 8.02, dzieci z Racławek korzystające z zajęć w tamtejszej wiejskiej świetlicy, wybrały się na sztuczne lodowisko w Człuchowie. Powstało jako tzw. Biały Orlik.

W czwartek wybraliśmy się na lodowisko. Pierwszą atrakcją był przejazd pociągiem z Chojnic do Człuchowa, ponieważ większość dzieci nie miała jeszcze okazji podróżować tym środkiem transportu. W Człuchowie czekał nas długi spacer - z dworca PKP na lodowisko udaliśmy się piechotą, ale chętnie przeszliśmy drogę do celu, ponieważ wiedzieliśmy, że czeka na nas super zabawa. Chociaż niektórzy z nas nie mieli jeszcze okazji jeździć na łyżwach, to wszyscy poradziliśmy sobie naprawdę świetnie. Na pewno wybierzemy się tam ponownie, możliwe że jeszcze w tym roku.

GOK Chojnice, skąd pochodzi migawka video z człuchowskiego lodowiska.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fgminnyosrodekkulturywchojnicach%2Fposts%2Fpfbid0MNC7K2Ch8CYKx2bYhoExzr2AeqX8iBZyqYt1JzHqJYDDhpJpeqETRaeCPioWhmE3l&show_text=true&width=700" width="700" height="690" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share"></iframe>

Tagi: