W gminie Czersk trwa plener malarski

Dodane: 2024-06-13

W gminie Czersk trwa plener malarski pt. „Czerskie Impresje Malarskie III”. Biorą w nim udział profesjonalni malarze z całej Polski. Komisarzem pleneru jest Dariusz Bożyk – malarz pochodzący z Gdyni, który od wielu lat mieszka w Gutowcu.

Plenerowicze uczestniczyli w wycieczce po najważniejszych obiektach i najatrakcyjniejszych miejscach naszej gminy. Malowniczy krajobraz zdecydowanie przyczyni się do powstania pięknych obrazów, które podziwiać będą zarówno mieszkańcy, jak i turyści. Plener zakończy się wernisażem, który odbędzie się 19 czerwca o godz. 17:00 w sali na dworcu PKP. 

W tegorocznym plenerze biorą udział: Robert Berlin, Dariusz Bożyk, Małgorzata Kapłan, Władysław Pitala, Krzysztof Ryfa, Brygida i Czesław Tumielewicz, Barbara Wypustek, Maria i Krzysztof Zuzańscy oraz Joanna Sieradzka. 

UM Czersk

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fgmina.czersk%2Fposts%2Fpfbid0Apo5nQqvuwr3eVWujRSzNdsnX3iXyjaUe4iFXttEt3QiuPwT496dhQ1zLVVhhvrql&show_text=true&width=700" width="700" height="825" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share"></iframe>
 

 

Tagi: