Ferie w województwie pomorskim, a więc i w gminie Chojnice, wypadają w tym roku od 17 do 28 lutego. Na czas zimowych wakacji pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Chojnicach przygotowali ofertę zajęć dla dzieci we wszystkich placówkach - gminnych świetlicach, domach kultury oraz bibliotece.
W ofercie poszczególnych placówek znalazły się m.in. animacje ruchowe – gry, zabawy, tańce oraz zajęcia plastyczno – rękodzielnicze, podczas których dzieci będą mogły pod opieką instruktorów przygotowywać przeróżne cudeńka. Są też warsztaty kulinarne, wspólne czytanie bajek, świetlicowe „nocki” i oczywiście „bale w karnawale”! Zdecydowana większość zajęć jest nieodpłatna. Dzieci ponoszą jedynie część kosztów w przypadku wyjazdów - np. do kina lub na kręgielnię albo bardzo drogich materiałów plastycznych.
Szczegółowe plany zajęć znajdują się na podstronach poszczególnych placówek – zachęcamy do zapoznania się z nimi i oczywiście do uczestniczenia w proponowanych zajęciach!
GOK Chojnice