Dodane: 2026-06-24
Chojnicka agencja Gregor Media i lodziarnia Słodka Budka stawiają darmowe lody wszystkim uczniom, którzy skończyli rok szkolny ze świadectwem z czerwonym paskiem. Akcja będzie w dniu zakończenia roku szkolnego na Starym Rynku w Chojnicach.
Zasady są proste: uczeń przychodzi na płytę Starego Rynku, pokazuje świadectwo z paskiem i dostaje loda. Bez zapisów, bez regulaminów, bez ograniczeń wiekowych- wystarczy pasek. Akcja trwa od 9.00 do 15.00 w piątek 26 czerwca.
- Przez cały rok szkolny te dzieciaki pracowały na swoje oceny. Chcieliśmy im to wynagrodzić w najprostszy możliwy sposób - mówi Grzegorz Krzyżaniak, właściciel Gregor Media.
Zapraszamy do relacjonowania wydarzenia.
(nadesłane)