W piątek 26.06 posiadacze świadectw z czerwonym paskiem dostaną lody za darmo

Dodane: 2026-06-24

Chojnicka agencja Gregor Media i lodziarnia Słodka Budka stawiają darmowe lody wszystkim uczniom, którzy skończyli rok szkolny ze świadectwem z czerwonym paskiem. Akcja będzie w dniu zakończenia roku szkolnego na Starym Rynku w Chojnicach.

Zasady są proste: uczeń przychodzi na płytę Starego Rynku, pokazuje świadectwo z paskiem i dostaje loda. Bez zapisów, bez regulaminów, bez ograniczeń wiekowych- wystarczy pasek. Akcja trwa od 9.00 do 15.00 w piątek 26 czerwca.

- Przez cały rok szkolny te dzieciaki pracowały na swoje oceny. Chcieliśmy im to wynagrodzić w najprostszy możliwy sposób - mówi Grzegorz Krzyżaniak, właściciel Gregor Media.

Zapraszamy do relacjonowania wydarzenia.

(nadesłane)

Tagi: