Dodane: 2026-06-27
W piątkowy (26.06) wieczór można było posłuchać na charzykowskim "molo" koncertu szant w wykonaniu zespołu "Ciągle Na Fali" Dariusza Gańczy, kapitana i właściciela statku spacerowego TUR. Tego dnia obchodził on swe 15 urodziny.
Widownia zasiadła w ławkach na pokładzie i wysłuchałą prawie godzinnego koncertu szant. Jeszcze kilka lat temu można było ich słuchać także w Tawernie BUCHTA, którą opodal plaży prowadził Dariusz Gańcza. Tradycją były tzw. dogrywki po koncertach festiwali piosenek żeglarskich. Teraz jedyna okazja, to rejsy TUR-em po jeziorze Charzykowskim i koncerty na terenie naszego regionu.
Więcej w naszej relacji video i w fotogalerii.