Ferie 2021 z Chojnickim Centrum Kultury w wersji online

Dodane: 2021-01-01

"W 2021 roku ferie zimowe z ChCK odbędą się w nietypowej formie, która ma na celu artystyczną aktywizację dzieci i młodzieży w czasie wypoczynku. Będzie to również okazja do poszerzenia wiedzy z zakresu dziedzin sztuki, którymi interesują się uczniowie.

Od 4 stycznia 2021 na stronie internetowej ChCK będziemy publikować urozmaicony i multidyscyplinarny program zajęć. Na zainteresowanych czekać będą łamigłówki, twórcze zadania i eksperymentalne pomysły do realizacji w domu. Przez 2 tygodnie instruktorzy będą czekać na zdjęcia i filmy przedstawiające odpowiedzi na zadane pytania.

Każdy instruktor zaproponuje 5 zadań z właściwej mu dyscypliny sztuki: plastyki, tańca, muzyki, teatru. Pojawią się również ćwiczenia z kreatywnego pisania. Z instruktorami ChCK to nic trudnego! Chętnie pomogą, prześlą zainteresowanym wskazówki i wskażą obszary do ewentualnej poprawy. Dla najbardziej wytrwałych i pomysłowych uczestników ferii ChCK przygotowało drobne upominki. Najlepsze wykonania zostaną nagrodzone i opublikowane w sieci.

Zadania z każdej kategorii tematycznej publikowane będą w odstępach czasu. Pierwsze zadanie pojawi się w poniedziałek 4 stycznia na stronie www.ckchojnice.pl, kolejne pojawią się 6, 8, 11 i 13 stycznia. Prace można przesyłać sukcesywnie lub wszystkie razem w nieprzekraczalnym terminie do 17 stycznia 2021 włącznie.

Podzielimy się Waszymi pomysłami i wyróżnimy tych, dla których ferie są okazją do aktywności i podejmowania oryginalnych wyzwań. Mamy nadzieję, że dzięki naszym propozycjom czas wolny minie w ciekawy sposób i pozostawi po sobie niezwykłe wspomnienia.

Szczegóły w regulaminie na stronie ChCK."

Tekst i grafika - ChCK.

Tagi: