Automatyczne WC na parkingu przy stadionie woła SOS

Dodane: 2021-04-21

W 2009 roku po sprzedaży działki z miejskim WC mieszczącym się przy ul. Gimnazjalnej, za ok. 50% pozyskanej kwoty (370 tys. zł z przyłączami) powstała piękna jednoosobowa automatyczna toaleta. Znajduje się na parkingu przy stadionie miejskim przy ul. Mickiewicza. Dziś (21.04.2021) mieliśmy nieprzyjemność zobaczyć jej stan techniczny.

Mimo otwartych na stałe przesuwnych drzwi nie weszliśmy do środka. Pod odrapanym panelem do sterowania drzwiami zniszczona płytka granitowa. Daszek z przeźroczystego tworzywa sztucznego okropnie brudny. Wątpliwa to atrakcja dla korzystających z parkingu, wśród których zapewne nie brakuje przyjezdnych.

Niezwłocznie po umieszczeniu fotoreportażu na FB Chojnice TV powiadomiliśmy o naszych spostrzeżeniach wiceburmistrza Adama Kopczyńskiego: - Dziękuję za sygnał. Już przekazałem temat dyrektorowi Wydziału Komunalnego Jarosławowi Rekowskiemu.

W 2009, jako dziennikarz portalu chojnice.com, właściciel Chojnice TV Jerzy Erdman napisał o tym WC teksty "Przetarg na WC", "Zamówienie czy przetarg?" oraz felieton "Mister WC-tów". Zapraszamy do lektury.

Tagi: