Zaborski Park Krajobrazowy zaprasza 19.06 na X rajd ekoturystyczny

Dodane: 2021-06-02

Zaborski Park Krajobrazowy zaprasza do udziału w X Rajdzie Ekoturystycznym pieszo-rowerowym organizowanym w sobotę 19 czerwca 2021 r. pod hasłem "Pszczoły wracają do lasu".

Do dyspozycji uczestników są trzy trasy piesze i trzy rowerowe, które w tym roku prowadzą przez Widno. W tegorocznej edycji zrezygnowaliśmy ze wspólnego zakończenia rajdu. Każda trasa ma swój start w innym miejscu, tak aby ograniczyć możliwość gromadzenia się. Na miejsce startu, które jest jednocześnie metą, należy dotrzeć własnym środkiem transportu. Wyjątkowo w tym roku nie zapewniamy transportu! Udział w rajdzie jest bezpłatny. Uczestnicy rajdu otrzymają pamiątkowy znaczek typu button oraz koszulkę, gorący posiłek w Widnie. Wśród wszystkich uczestników Rajdu zostaną rozlosowane nagrody - niespodzianki.

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 17.06.2021 r. pod adresem: Pomorski Zespół Parków Krajobrazowych, Oddział Zespołu w Charzykowach, Zaborski Park Krajobrazowy ul. Turystyczna 10 89-606 Charzykowy, e-mail: zpk@pomorskieparki.pl. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegóły imprezy dostępne są na stronie ZPK.

Tagi: