Budimex finiszuje na budowie domu dla rodziny z gminy Brusy

Dodane: 2022-06-30

Jak już pisaliśmy jesienią 2021 roku, firma Budimex zgodziła się na swój koszt dokończyć budowę domu jednorodzinnego dla wielodzietnej rodziny z gminy Brusy. Właśnie trwają na niej roboty wykończeniowe.

W ramach II edycji akcji „Dom z Serca” Budimex wraz z Partnerami buduje do stanu „pod klucz” dom dla ośmioosobowej rodziny z miejscowości Brusy w powiecie chojnickim. Prace wykończeniowe idą pełną parą! Już niebawem, dzięki pomocy wielu Sponsorów, m.in. firmy Keller, pp. Iwona i Krzysztof wraz z dziećmi będą mogli zamieszkać w nowym, wymarzonym domu.

Do akcji „Dom z Serca 2” jako jedna z pierwszych przyłączyła się firma Keller - jedna z wiodących na rynku firm w sektorze budownictwa geotechnicznego.

Obserwowaliśmy budowę pierwszego „Domu z Serca”, widzieliśmy jak mocno zmienił życie i jak wiele radości przyniósł ten projekt rodzinie, która w nim zamieszkała. Pomysł nam się bardzo spodobał, ponieważ efekty takiego wsparcia są widoczne i przekładają się na poprawę komfortu życia konkretnych ludzi. Keller Polska posiada oddziały i pracuje na budowach w różnych miejscach w Polsce. Czujemy odpowiedzialność za otoczenie, w którym pracujemy i  w miarę naszych możliwości staramy się wspierać lokalne społeczności. Jeśli swoim wsparciem możemy poprawić warunki życia choćby kilku osób to staramy się to robić. Po otrzymaniu informacji od kolegów z Budimeksu, że zamierzają ufundować nowy dom dla innej potrzebującej rodziny i jednocześnie propozycję wsparcia tej budowy, długo się nie zastanawialiśmy, zdecydowaliśmy się zostać jednym z fundatorów. Przy tak dużym projekcie potrzebne jest znaczące wsparcie finansowe, dlatego cieszę się że w budowie „Domu z Serca” pomaga wiele firm i mam nadzieję, że nowym właścicielom będzie się w nim dobrze żyło  – mówi Artur Gaszewski Dyrektor Naczelny Keller Polska.
Firma Keller zaangażowała się w finansowanie wyposażenia do domu Pani Iwony i Pana Krzysztofa oraz ich sześciorga dzieci. Jesteśmy bardzo wdzięczni za ten akt serca, dobroczynności i wsparcia, który przyjęła rodzina z Brus. Dziękujemy za zaangażowanie w całą budowę domu i cieszymy się, że mamy tak odpowiedzialnego i fantastycznego partnera w tej akcji – mówi Michał Wrzosek, Rzecznik Prasowy Budimex SA.
Dzięki wsparciu firmy Keller oraz innych Partnerów akcji, już niedługo rodzina z Brus będzie mogła cieszyć się nowym, wymarzonym domem.

Budimex S.A.

Tagi: