Konkurs plastyczny w ramach IX Nocy w Bibliotece

Dodane: 2022-09-01

Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach i Stowarzyszenie LekTURa zapraszają uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie plastycznym w ramach IX Nocy w Bibliotece „Wszystko gra”. Zadaniem konkursowym jest wykonanie dowolną techniką jednej płaskiej lub przestrzennej pracy plastycznej przedstawiającej wybrany instrument muzyczny.

Prace należy dostarczyć do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnicach przy ul. Wysokiej 3 (wszystkie działy) do 27 września 2022 roku. Jedna osoba na konkurs może zgłosić jedną samodzielnie wykonaną pracę. Do każdej należy dołączyć kartę według wzoru stanowiącego załącznik do regulaminu z następującymi danymi: imię i nazwisko, wiek autora, klasa i nazwa szkoły, nr telefonu rodzica lub opiekuna. Dostarczone prace oceniane będą przez jury konkursu powołane przez organizatora. Komisja konkursowa oceniać będzie: oryginalność, pomysłowość, samodzielność i estetykę wykonania oraz zgodność z tematem.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi w sobotę 1 października 2022 roku w trakcie IX Nocy w Bibliotece w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chojnicach (Czytelnia, p. 104). Laureaci konkursu o wynikach zostaną powiadomieni telefonicznie, a autorzy najlepszych prac otrzymają pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Konkurs jest współfinansowany przez Urząd Miejski w Chojnicach i Starostwo Powiatowe w Chojnicach.

MBP w Chojnicach

Tagi: