Gosia Andrzejewicz wystąpi w charzykowskim amfiteatrze na charytatywnej imprezie dla Liwii

Dodane: 2023-09-16

W sobotę 16.09 od 12.00 do 21.00 w charzykowskim amfiteatrze odbędą się "Redotalia", czyli charytatywny koncert, z którego zebrane datki zostaną przekazane na wsparcie rehabilitacji chojniczanki Liwii Kolińskiej, walczącej z młodzieńczym idiopatycznym zapaleniem stawów. Organizatorzy przygotowali sporo atrakcji. Gwiazdą nr 1 będzie Gosia Andrzejewicz.

W programie moc atrakcji, takich jak np. pokaz iluzji, animacje dla dzieci, spotkania z influencerami, wystawy rękodzieła, degustacja regionalnej kuchni. Natomiast na scenie pojawi się wielu artystów, a gwiazdą wydarzenia będzie Gosia Andrzejewicz. Oprócz niej wystąpią m.in.: Alicja Chmielewska, duet Krystian i Nikodem, PURTKI, szantowy zespół Ciągle na Fali, Roksana Latocha, siostry Nadia i Maja Czarneckie, Postulat, TheSperados, Projekt 41 z ChCK, Clueey, Grzegorz Niemczyk, tancerze z Akademii Tańca Piętro Wyżej, .

Na imprezie będzie okazja wylicytować m.in. trening z Kewinem Gruchałą z Boxing Team Chojnice; czy oprawioną w ramkę koszulkę Tomasza Mikołajczaka z MKS Chojniczanka. Jedną z firm wspierających Redotalię są Miejskie Wodociągi, które dostarczą wodę uczestnikom imprezy. Na wydarzeniu będzie punkt Fundacji DKMS, gdzie będzie możliwość zarejstrowania się jako dawca szpiku kostnego. W godzinach 12 - 14 będą Warsztaty Zdrowego Odżywiania Dla Dzieci. Tego dnia statek paseżerski TUR Dariusza Gańczy organizuje dwa rejsy w godzinach 13.00 i 14.00, z których całkowity dochód trafii do Liwii.

Link do wydarzenia na Facebooku oraz na Siepomaga dla Liwii.

Tagi: